Вход на сайт

Поиск

Наш опрос

Оцените мой сайт
Всего ответов: 140
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Вопросы-ответы » Архив вопросов » щеплення (вакцинация, прививки)
щеплення
neangelДата: Вторник, 07.10.2014, 22:54 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 278
Репутация: 5
Статус: Offline
...Всем врачам, предлагавшим мне сделать прививки ребенку, я задаю один и тот же вопрос: - Можете ли вы мне гарантировать, что мой ребенок не получит ослож­нения от прививки, которые повлияют на его дальнейшее развитие?Ответ обычно:- Прививка оградит его от тяжелой инвалидизирующейболезни, - минут на 15 речь пламенная.- ОК, я понял. Так вы можете мне гарантировать..?- Нет, но мы считаем, что риск получить то или иноезаболевание важнее риска получить осложне­ния, - (что лучше: аутизм или коклюш?)- Как вы делаете выбор между этимирисками?- Осложнения получат единицы...- Что мы будем делать, если этой еди­ницей будет мойребенок?- Ничего... Все с этим живут...Всё. Обычно на этом я останавливаюсь. Мне врачи в открытую говорят: нам плевать, что лично ваш ребенок получит осложнения.Пребывая в мире грез ислепо веря в то, что детские прививки надо делать, я сделала своему малышу КПК
в годик. Через 40 часов по нему пошли страшные волдыри и он начал резко
задыхаться. Приехавшая «скорая» отказалась ставить поствакцинальные осложнения,
да и педиатр на следующий день тоже поставил « атопический дерматит», хотя в
рационе и образе жизни мы ничего не меняли……затем последовал год на
картофельном отваре ( на все остальное снова появлялись волдыри, а наш педиатр
не переставала нас удивлять, отправив нас на обследование на глисты) и
наконец-то все стало как прежде…..вернее почти как прежде……я была уже не столь
наивна и ПРИВИВОК мы больше НЕ ДЕЛАЛИ!!!!!
 
neangelДата: Вторник, 07.10.2014, 22:56 | Сообщение # 2
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 278
Репутация: 5
Статус: Offline
Календарпрофілактичних щеплень в Україні ( Наказ МОЗ України № 595 від 16.09.2011 « Пропорядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу
медичних імунобіологічних препаратів»).1 день- гепатит В3-5 день – БЦЖ1 міс- гепатит В3 міс- АКДС,поліомієліт, гемофільна інфекція4 міс –ревакцинація АКДС, поліомієліт, гемофільна інфекція5 міс- ревакцинаціяАКДС , поліомієліт6 міс- гепатит В1 рік- КПК 1,5 року-ревакцинація АКДС, поліомієліт, гемофільна інфекція6 років- АДС,поліомієліт, КПК7 років- БЦЖ
14 років- АДС, поліомієліт18 років- АДС23 роки- Дифтерія28 років- АДС іпотім кожні 10 роківЗгідно ст. 12, 15Закону України  « Про захист населення
від інфекційних хвороб»  лікар повинен
надати об’єктивну інформацію про ефективність щеплень та про можливі
поствакцинальні ускладнення. Тому нижченаведений зразок цієї об’єктивної інформації, який забезпечує захист прав пацієнтів на безопасніщеплення.
 
neangelДата: Вторник, 07.10.2014, 23:09 | Сообщение # 3
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 278
Репутация: 5
Статус: Offline
Розписка Я,_______           Головний лікар_____________(фамилия,имя,отчество)                                                                                                 --------------------- ------------(Заклад)Я,________ Педіатр___________(фамилия,имя,отчество)                                                                                               -----------------------------------(Заклад) Підтверджуємо якісь  вакцини для щеплення _________________________(назва щепдення)Копія сертифіката якості  надається, оригінал зберігається _____________(місто збереження сертифіката)
Нами пацієнт ______(фамілія, ім’я, побатькові)_________ обстежен, протипоказань               до данного щеплення не має.
Гарантируємовідсутність  будь-яких ускладнень або реакцій післящеплення . Несемо повну матеріальну та кримінальну відповідальність за здоров’є та життя нашого пацієнта. ________________________________                                                                                 дата, підпис, особиста печатка лікаря)________________________________                                                                                 д ата, підпис, особиста печатка лікаря)______________На основі Розписки та  сертифіката якості на матеріал для щеплення,  Ми, батьки_________________________(фамілія, ім’я, по батькові матері)______________________(фамілія, ім’я, по батькові батька)
Даємо згоду на проведення щеплення нашій дитині                                      __________________________________                                                     дата,підписи)
 
neangelДата: Вторник, 07.10.2014, 23:10 | Сообщение # 4
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 278
Репутация: 5
Статус: Offline
Увага!  треба пам’ятати, що згідно Закону України « Проосвіту»  відсутність щеплень не є перешкодою для вступу до школи та ВУЗу. А ось додитячого садка таким діткам потрібно буде
йти через ВКК , яка за умови благополучного епідоточення та відсутності
ознак інфекційного захворювання  дає
висновок про можливість відвідування
дитячого дошкільного закладу.  Порядок цієїпроцедури прописаний у наказі МОЗ України № 434 від 29.11.2002р. « Положення
про підготовку дітей на педіатричній ділянці до відвідування дошкільного та
шкільного навчального закладу»Тож , батьки,будьте застережливими та розсудливими, бо здоров’я Ваших малюків у Ваших руках!
 
Форум » Вопросы-ответы » Архив вопросов » щеплення (вакцинация, прививки)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: